JULIA BOJUR 31 MAJA ZNÓW Z SZANSĄ NA SUKCES

Pochodząca z gminy Popów stypendystka Powiatu Kłobuckiego Julia Bojur przed wystąpiła na początku kwietnia w Szansie na Sukces, gdzie utworem Zbigniewa Wodeckiego „Izolda” wygrała niedzielny odcinek. W rozmowie z naszą redakcją mówiła przy tej okazji:

– Drużyna, do której trafiłam składała się z fantastycznych osób, które jak ja lubią śpiewać i spełniają swoje marzenia. Nie było wśród nas rywalizacji, kibicowaliśmy sobie wzajemnie, zresztą nadal utrzymujemy kontakt. Skład jurorski – marzenie. Być ocenionym przez takich artystów, to prawdziwy zaszczyt dla uczestnika. Towarzyszące mi emocje, są nie do opisania, a po ogłoszeniu werdyktu zaskoczenie i szczęście. Później jeszcze wspólny występ i zdjęcia z jurorami, a także pozostałymi uczestnikami, mnóstwo emocji i wzruszeń.

Jestem szczęśliwa, ze mogłam tam być, a przede mną zaplanowany na maj finał. Będę wdzięczna, za każdy oddany na mnie głos! Finalista będzie wybrany na zasadzie głosów telewidzów – wszystko w rękach widzów.

Już w najbliższą niedzielę 31 maja możecie kibicować reprezentantce naszego powiatu w finałowej Szansie na Sukces. Polecamy i trzymamy kciuki za naszą zdolną młodzież.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *