ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW

W dniu 26 kwietnia br. w kłobuckich szkołach ponadpodstawowych odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych abiturientów.

W uroczystych zakończeniach, które zawsze, na długo zapadają ich uczestnikom w pamięci, wzięli udział tegoroczni maturzyści, pozostali uczniowie oraz nauczyciele wraz z dyrekcją szkół, a uczestniczący w uroczystościach, przedstawiciele samorządu powiatowego, który jest organem prowadzącym, wręczali najlepszym uczniom nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, Wicestarosta Zdzisława Kall oraz Członek Zarządu Powiatu Kłobuckiego Krzysztof Nowak uczestniczyli w zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 1 w Kłobucku. Starosta, Wicestarosta oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym w Kłobucku Joanna Kulejewska wzięli udział w podsumowaniu roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 2 w Kłobucku. Natomiast w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku nagrody wraz z gratulacjami i życzeniami uczniom przekazywali Wicestarosta Zdzisława Kall oraz Członek Zarządu Powiatu Kłobckiego Maciej Biernacki.

Zespół Szkół w Krzepicach, zgodnie ze swoją tradycją, organizuje pożegnanie dla swoich absolwentów po maturach. Trzymamy kciuki za pomyślne wyniki egzaminu dojrzałości wszystkich abiturientów.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *