DAMIAN KULEJ W PÓŁFINALE THE VOICE OF POLAND

Artykuł ukazał się w tygodniku KLOBUCKA.PL nr 189 z dnia 20 listopada 2019

Przed dwoma tygodniami zamieściliśmy wywiad z Damianem Kulejem, prosząc o Wasze głosy i wsparcie przed kolejnym etapem. Dzisiaj jesteśmy niemal w przededniu półfinału i chcemy ponownie wesprzeć chłopaka z naszego powiatu. Przedstawiamy jego drogę o statuetkę ze strony najbliższych, którzy wspierają go całym sercem. Anna Kulej tak mówi o ostatnim występie męża:
„Jadąc na przesłuchania, wzięliśmy ze sobą bliskich, w tym dwójkę naszych synów. Od rana do wieczora dzieci broiły w studiu nagrań. Gdy starszy syn – 4 letni Franek zobaczył w gablocie statuetkę The Voice of Poland powiedział – mój tata to wygra!!! Dzieci pomimo, że są jeszcze bardzo małe, wspierają swojego tatę z całego serca. Gdy wracaliśmy z Warszawy do domu już odstresowani po kolejnym etapie, szczęśliwi i pełni entuzjazmu – Franek nagle krzyknął „Tata zapomniałeś tego puchara!!” – opowiada nam Ania, żona półfinalisty.
Damian Kulej przeszedł przez pre-castingi, przesłuchania, bitwy, nokauty, aż do odcinków na żywo. Pokonał setki świetnych młodych i zdolnych wokalistów z całej Polski. Jest przykładem, że marzenia warto mieć i nie można się bać ich spełniania. W tym momencie przeszedł już przez dwa odcinki na żywo. Ten najbliższy w sobotę, 23 listopada, to półfinał! Będzie śpiewał swój singiel Oraz piosenkę wybrana przez jego trenera – Kamila Bednarka.
W tym odcinku wyłonienie artysty, który przejdzie do finału, będzie polegało między innymi na ocenie trenera. Bednarek będzie miał 100 punktów, które musi rozłożyć na swoich podopiecznych, jednak nie może tego zrobić 50% na 50%. Któryś musi mieć przewagę. Następnie telewidzowie, za pomocą SMS zadecydują, kto przejdzie dalej. Zatem ocena trenera plus liczba oddanych SMS = przejście do finału.

DAMIAN POTRZEBUJE NASZEGO WSPARCIA
SMS można będzie wysyłać po przedstawieniu drużyny Kamila Bednarka. Na naszego kandydata, mieszkańca Kłobucka, wysyłamy SMS o treści 5 na numer 7350.
Liczymy na Wasze wsparcie w mediach społecznościowych oraz SMS! Podobnie jak przed dwoma tygodniami w gminach OPATÓW i LIPIE gazeta do pobrania będzie za darmo. W zamian za to liczymy na wysłanie SMS ze wsparciem Damiana – oczywiście nie jest to wymóg, by gazetę otrzymać. Mamy jednak nadzieję na takie wsparcie, nieczęsto bowiem ktoś z naszego terenu ma szansę wygrać w prestiżowym programie typu „talent show”. Liczymy zatem na Was i dziękujemy za głosy.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *