BABSKI COMBER

W sobotę, 25 stycznia odbył się już V Babski Comber zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz kobiet „Kobiety Aktywne”. Tym razem przewodnim hasłem balu, było hasło „Ciucholandia”.

Panie, wystrojone w kreacje ze sklepów z tanią odzieżą, bawiły się w restauracji we Wręczycy Wielkiej. Tegoroczny comber zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście – Starosta Powiatu Kłobuckiego Henryk Kiepura z małżonką oraz Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński również z małżonką. Z przyczyn osobistych nie dotarli na biesiadę Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Prezes Zarządu i Dyrektor Naczelny Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Częstochowie Michał Król z małżonkami.

Gwiazdą Babskiego Combra był znany i lubiany artysta ze Śląska – Krzysztof Respondek, który stworzył niepowtarzalną atmosferę opowiadając zabawne historie i śpiewając biesiadne piosenki. Występ Krzysztofa Respondka cieszył się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony pań, chętnie biorących udział w konkursach, a także sesji zdjęciowej. W kolejnej części Babskiego Combra muzycznie zabawiał panie DJ ORSHE. Uczestniczki imprezy mogły zrobić sobie także zabawne zdjęcia w fotobudce.

Ta jedyna w swoim rodzaju impreza dla pań była możliwa dzięki zaangażowaniu Zarządu stowarzyszenia, w tym Prezes Stowarzyszenia na rzecz kobiet „Kobiety Aktywne” Annie Profic, Wiceprezes Danucie Gosławskiej, Członkowi Zarządu Zdzisławie Kall, Sekretarz Barbarze Błaszczykowskiej, Skarbnikowi Małgorzacie Skrok oraz członkom stowarzyszenia Zofii Paliwodzie, Emilii Szczypiór, Karolinie Zarębskiej i Agnieszce Sieji.

Stowarzyszenie składa ogromne podziękowania wszystkim dobroczyńcom, dzięki którym mogła odbyć się ta wyjątkowa i udana impreza integracyjna dla kobiet z powiatu kłobuckiego.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *