JUDOCY Z ORIENTU KŁOBUCK TRENOWALI W ZAKOPANEM

Kilkunastoosobowa grupa młodych adeptów judo z kłobuckiego „Orientu” trenowała w Zakopanem przygotowując się do nowego sezonu. W godzinach dopołudniowych wszyscy uczestnicy zgrupowania uczyli się lub doskonalili jazdę i techniki narciarskie na stoku mieszczącym się nieopodal miejsca zakwaterowania. Po południu grupa kłobuckich judoków uczestniczyła w treningach prowadzonych przez trenerów zakopiańskiego klubu judo „Yamabushi”. Treningi odbywały się na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

– Był to kolejny zimowy obóz sportowy, w którym uczestniczyli zawodnicy naszego klubu. W wakacje jak co roku, planujemy wyjazd nad morze, w którym uczestniczyli będą zarówno adepci taekwon-do jak i judo trenujący w naszym klubie – powiedział Prezes Orientu Kłobuck Sławomir Jaskuła.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *