POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM UKRYŁ SIĘ W SZAFIE…Niecodzienny widok ukazał się oczom kryminalnym z częstochowskiej komendy, którzy zatrzymali 22-letniego mieszkańca Częstochowy poszukiwanego listem gończym.

Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lat więzienia. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli prawie 110 działek dilerskich marihuany i ponad 1100 działek amfetaminy. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat „odsiadki”.

Do zatrzymania doszło w ubiegły piątek w późnych godzinach popołudniowych. Kryminalni z komendy miejskiej ustalili, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Raków ukrywa się mężczyzna, za którym częstochowski sąd wystawił list gończy.

Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, drzwi mieszkania otworzył im ojciec poszukiwanego, który oświadczył, że syna nie ma w domu. Mundurowi nie dali jednak wiary zapewnieniom mężczyzny i przeszukali mieszkanie. Szybko odnaleźli poszukiwanego 22-latka, który ukrył się w szafie.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie rozpoczął 2-letnią “odsiadkę”. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu ponadto do 10 lat więzienia.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *