ARESZT ZA PRZESTĘPSTWO NA TLE SEKSUALNYM

Na trzy miesiące do aresztu trafił 27-letni mężczyzna podejrzany o przestępstwo o charakterze seksualnym i rozbój dokonany na mieszkance Częstochowy. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy.

Podejrzany to obywatel Gruzji, który wynajmował mieszkanie na terenie powiatu lublinieckiego. W jego samochodzie policjanci znaleźli przedmioty skradzione kobiecie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Policjanci z Częstochowy otrzymali zgłoszenie o zgwałceniu i dokonanym rozboju na 41-letniej kobiecie, do którego miało dojść na terenie dzielnicy Północ 7 lutego br. Do napaści na 41 letnią mieszkankę Częstochowy doszło kiedy ta wracała z pracy. Z informacji przekazanych policji przez napadniętą wynikało, że sprawca poruszający się srebrnym mercedesem zaczepił ją pytając o dyskotekę. Następnie zaatakował, pobił ją i zgwałcił, a przed ucieczką z miejsca napaści ukradł jej torebkę, w której znajdował się portfel, dokumenty i telefon komórkowy.

Mundurowi niezwłocznie przystąpili do wnikliwego wyjaśnienia sprawy. Równolegle do czynności operacyjnych, prowadzone były działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy przestępstwa.

Kryminalni z Częstochowy wpadli na trop 27-letniego obywatela Gruzji podejrzewanego o seksualną napaść. Po 2 dniach od zdarzenia zatrzymali go na terenie powiatu lublinieckiego.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *