X KONCERT Z GWIAZDĄ JUŻ NA NAMI!

Gwiazdą tegorocznej, jubileuszowej edycji wręczyckich koncertów z gwiazdą była znakomita wokalistka Kasia Cerekwicka. Swoimi autorskimi przebojami udowodniła jak ogromny potencjał tkwi w jej głosie i jak wielki posiada talent. Utwory „S.O.S.”, „Między słowami”, „Bez Ciebie” i bisowany „Na kolana”, zabrzmiały przy akompaniamencie Dziecięco Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wręczycy Wielkiej. 

Dynamiczna kariera Kasi Cerekwickiej rozwija się nieprzerwanie od 1997 roku, kiedy to w znanym i lubianym programie „Szansa na Sukces” pojawiła się jako młodziutka blondynka o bardzo interesującym głosie. Piosenką Ewy Bem „Wyszłam za mąż, zaraz wracam” otworzyła sobie drzwi do kariery. W roku 2000 wydany został jej debiutancki album pt. „Mozaika”, lecz to nie on przyniósł jej sukces. Serca publiczności podbiła piosenka „Na kolana” z albumu „Feniks” w 2006 roku, która szybko znalazła się na listach przebojów oraz zdobyła miano przeboju roku i przyniosła sławę wokalistce. W 2007 wydała trzeci album studyjny pt. „Pokój 203”. Pierwszy singel, „S.O.S.”, stał się dużym przebojem. W 2008 za piosenkę „Nie ma nic” artystka odebrała nagrodę specjalną podczas festiwalu w Opolu. W 2015 r ukazał się album pt. „Między słowami”, wtedy też tegoroczna gwiazda koncertu we Wręczycy Wielkiej wykonała z Łukaszem Zagrobelnym na Festiwalu w Opolu piosenkę „Ktoś między nami” . W 2017 roku wyszedł kolejny singiel „Bez Ciebie”, który wygrał konkurs „Opolskie Premiery”. W tym samym roku ukazała się płyta z kolędami oraz singel „Bez ciebie”, zwiastujący jej kolejny album.

W niedzielę, 23 lutego 2020 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury Kasia Cerekwicka rozpoczęła koncert od przebojów niedościgłej artystki – Whitney Houston. Wykonała siedem utworów przy akompaniamencie lokalnej orkiestry. Dodatkowym atutem było towarzyszenie słynnego, śląskiego tria wokalistek występującego pod nazwą Frele. Trio wykonało jeden z największych przebojów Whitney Houston „I will I know”. 

Publiczność od pierwszych sekund koncertu dała się ponieść wyjątkowej atmosferze, a Cerekwicka skradła serca słuchaczy hitami: „I wanna dance with somebody” „Saving all my love for you” , „Greatest love of all”, „Step by step”, „I believe in you and me”, „Million Dollar Bill” czy znanym z filmu The Bodyguard „I will always love you”.

Tradycyjnie już, Koncert z Gwiazdą zakończył się owacją na stojąco. Można mieć pewność, że kolejne koncerty przy wypełnionej szczelnie sali przyniosą moc muzycznych wrażeń, a wszyscy ich uczestnicy z niecierpliwością czekają na kolejna edycję.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *