VII KŁOBUCK TAEKWON-DO CUP

Już po raz siódmy Orient Kłobuck wraz ze Starostwem Powiatowym w Kłobucku był organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Taekwon-Do „Kłobuck Taekwon-Do Cup” – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Skrzatów i Kadetów. Tym razem zawody odbyły się z udziałem reprezentantów czterech śląskiego, małopolskiego, łódzkiego i opolskiego. Wzięło w nich udział ponad 150 zawodników i zawodniczek z 14 klubów: Głubczyc, Nowego Sącza, Bytomia, Pyskowic, Działoszyna, Janowa, Rybnika, Olsztyna, Panek, Koniecpola, Częstochowy, Kłobucka, Krzepic oraz Zwierzyńca Pierwszego. Na miejsce zawodów wybrano Halę Sportową przy szkole podstawowej Stowarzyszenia „Nasza Szkoła” w Zwierzyńcu Pierwszym. Nasz powiat reprezentowały trzy kluby: Orient Kłobuck, Pionier Panki oraz Stowarzyszenie Nasza Szkoła.

Wraz z turniejem skrzatów i kadetów odbyła się również rywalizacja w kategorii dzieci i młodzików. Organizatorem Mistrzostw Dzieci i Młodzików było Stowarzyszenie Nasza Szkoła. Zawody rozegrano w następujących konkurencjach: sprawnościowy tor przeszkód, układy formalne, techniki specjalne oraz konkurencja sprawnościowa light contact (walki). Klasyfikacja medalowa klubów, w której okazałe puchary ufundował i wręczał Prezes Stowarzyszenie Pan Andrzej Zalski:

1. KS Dragon Janów

2. Stowarzyszenie Nasza Szkoła

3. Nowosądecki Klub Taekwon-Do

Był to kolejny udany turniej, którego głównym organizatorem był klub Orient Kłobuck. Jak widać sportowcy coraz chętniej przyjeżdżają do naszego powiatu, co ma duży wpływ na jego promocję – powiedział Prezes Orientu Kłobuck Sławomir Jaskuła.

J.B.

J.B.

redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *