Pomoc tuż po wypadku i przejęcie formalności związanych z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy – na takie wsparcie mogą liczyć posiadacze OC Komfort w Warcie.

Zbliża się lato. Z każdym dniem warunki na drodze stają się coraz lepsze. Dzień jest dłuższy, a kierowcy korzystają z radości szybkiej jazdy, nie bacząc na konsekwencje. Nawet Tobie może się przydarzyć stłuczka z mniej doświadczonym kierowcą, którego samochód za późno się zatrzyma... I właśnie wtedy bardzo się przyda dobre OC. Bo to już nie jest prawdą, że OC kupuje się dla innych. Hasło „Tanie OC, dobre AC” przestaje być aktualne. Przykład oferty Warty pokazuje, że również kupując samo OC nie warto patrzeć tylko na cenę. Oczywiście żadne OC nie zastąpi ubezpieczenia AC z szerokim pakietem assistance.
Jednak Warta zrobiła wszystko, żeby zdjąć swojemu klientowi z głowy większość problemów, które – nie z jego winy – spadły na niego po szkodzie. Kupujący pakiet OC Komfort Warty mają zagwarantowane wsparcie zarówno zaraz po wypadku jak i na etapie likwidacji szkody.

Pomoc na drodze

Bez względu na to czy posiadacz OC Komfort w Warcie jest sprawcą wypadku, czy poszkodowanym, dostanie pomoc. Specjalnie przeszkoleni konsultanci assistance dyżurują w Centrum Obsługi Klienta Warty przez cały tydzień, 24 godziny na dobę.
Od razu po wypadku warto do nich zadzwonić a oni krok po kroku podpowiedzą co dalej robić.
W razie potrzeby Warta zorganizuje holowanie samochodu. Jeśli klient będzie tego oczekiwał konsultant Warty podpowie mu gdzie znajdzie sprawdzony, współpracujący
z Wartą warsztat albo parking strzeżony.


Sprawna likwidacja szkody

Po wsparciu informacyjnym i uzyskaniu pomocy na drodze, poszkodowany przez innego kierowcę posiadacz OC Szybka Wypłata (stanowiącego część pakietu OC Komfort), może zgłosić szkodę bezpośrednio w Warcie. Nie musi kontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy. Warta zlikwiduje szkodę w rozbitym samochodzie, przejmując na siebie wszystkie formalności związane z całym procesem. Poszkodowany klient może liczyć nie tylko na pokrycie kosztów naprawy samochodu. Jeżeli klient będzie tego potrzebował Warta zorganizuje i opłaci wynajem pojazdu zastępczego. Zrekompensuje też inne związane ze szkodą koszty m.in. zniszczonego lub uszkodzonego bagażu, a także wymaganych prawem badań technicznych po naprawie. Co ważne, korzystając z takiej usługi i likwidacji szkody przez Wartę, klient nie utraci posiadanych zniżek za brak szkód.

Rozwiązania wprowadzone przez Wartę docenili już klienci. W rankingu konsumenckim Laur Klienta/Konsumenta Ubezpieczenie WARTA OC Komfort z opcją WARTA OC Szybka Wypłata otrzymało tytuł Laur Klienta - Odkrycie Roku.

Dowiedz się więcej, informacje uzyskasz w biurze, mailem lub telefonicznie, szczegóły poniżej:

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Tadeusz Nicer

Ubezpieczenia dla firm i osób indywidualnych:
- majątkowe
- komunikacyjne
- OC i AC
- na życie

tel. 601 097 221 | 501 736 938

42-140 Panki,  Zwierzyniec III 76, 42-100 Kłobuck, ul. Staszica 2

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklamy

Grzyb

Najnowsze na stronie

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Reklamy

Grzyb